zamknij

Panel logowania

Strefa dostępu dla partnerów handlowyh
Serwisy www
Sklepy internetowe
Toppanel
etykiety samoprzylepne
Strony internetowe PDF Drukuj Email
Projektowanie stron internetowych to kompleksowa usługa stworzenia serwisu www. Zajmujemy się kompleksową realizacją serwisów internetowych od ustalenia specyfikacji i funkcjonalności serwisu www poprzez wykonanie projektu graficznego po zakodowanie projektu, stworzenie skryptów i przygotowanie systemu do zarządzania treścią (z ang. CMS - Content Managment System).
Nasza podstawowa wersja systemu zarządzania treścią posiada następujące moduły: kredki
  •     Artykuły - zarządzania strukturą menu, edycja zawartości podstrony
  •     Użytkownicy - zarządzania użytkownikami i uprawnieniami do poszczególnych modułów systemu CMS
  •     Menu - konstrukcja nawigacji na stronie

 

Serwisy firmowe

 

To najczęściej realizowane przez nas projekty. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje: opracowanie planu i funkcjonalności serwisu internetowego na podstawie zgromadzonych i przekazanych przez Państwa materiałów, kreacja graficzna strony głównej i podstron, zakodowanie projektu graficznego, stworzenie mechanizmów potrzebnych do poprawnego działania serwisu oraz przygotowanie systemu zarządzania treścią, który umożliwi Państwu w przyszłości dokonywanie zmian samodzielnie.

Serwisy korporacyjne

 

Serwisy korporacyjne służą zarówno klientom, partnerom jak i pracownikom firmy - dostarczają informacji o firmie, jej działalności, wydarzeniach, nowościach, produktach. Oprócz funkcji informacyjnej umożliwiają również kontakt ze stałymi i potencjalnymi klientami czy partnerami - mówimy tu nie tylko o formularzach zapytania ale również o systemach dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników. Idealny serwis korporacyjny powinien zawierać takie moduły jak newsletter, aktualności, sondy, katalog produktów lub usług, wyszukiwarkę w treści serwisu czy centrum prasowe.

Serwisy produktowe

 

Serwisy produktowe to idealne rozwiązanie dla wypromowania nowego produktu lub usługi. Stworzenie takiego serwisu pozwala łatwiej wypromować w wyszukiwarkach dany produkt czy usługę, podnosi też prestiż firmy. Można pozwolić sobie na całkowicie inną kreację, wykorzystać muzykę, dźwięki, animacje co w głównym serwisie właściciela produktu/usługi często jest niemożliwe. Najczęściej dla takiego serwisu wykupuje się oddzielną domenę lub tworzy subdomenę - wtedy można w innych formach reklamy podawać bezpośredni link prowadzący do reklamowanego produktu. Zaletą posiadania serwisów produktowych jest również możliwość monitorowania oglądalności każdego serwisu oddzielnie.

Aktualizacje i modyfikacje

 

Dokonujemy aktualizacji i modyfikacji istniejących serwisów internetowych nie tylko naszego autorstwa. Świadczymy również usługi abonamentowe na aktualizacje - podpisywana jest umowa na czas nieokreślony, która dokładnie precyzuje miesięczny koszt abonamentu oraz zakres prac jakie będą wykonywane.