zamknij

Panel logowania

Strefa dostępu dla partnerów handlowyh
Serwisy www
Sklepy internetowe
Toppanel
etykiety samoprzylepne
E marketing PDF Drukuj Email
E-marketing to szerokie zagadnienie dotyczące działań mających na celu wypromowanie serwisu internetowego oraz zachęcenie potencjalnych klientów Państwa firmy do zapoznania się z Państwa ofertą. Realizacja tych celów odbywa się na różne sposoby:
 • tradycyjne pozycjonowanie serwisu internetowego w wyszukiwarkach internetowych (np. Google.pl, Onet.pl, Wp.pl)
 • zakup linków sponsorowanych w wyszukiwarkach
 • optymalizacja serwisu internetowego pod wyszukiwarki zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym
 • kampanie bannerowe
 • inne sposoby komunikowania się z użytkownikami np. newslettery, sondy, ankiety

Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie stron www polega na zastosowaniu takich działań by Państwa serwis internetowy na ustalone frazy kluczowe znalazł się na wysokich pozycjach w wynikach wyszukiwania najpopularniejszych wyszukiwarek.W jaki sposób jest rozliczane:

 • Ustalamy frazy kluczowe i adres serwisu, który ma być pozycjonowany.
 • Ustalamy miesięczne koszty pozycjonowania serwisu na każdą frazę kluczową.
 • Podpisujemy umowę na czas nieokreślony z jednomiesięcznym terminem wypowiedzenia.
 • Dokonujemy bezpłatnej optymilizacji serwisu internetowego i rozpoczynamy działania.
 • Raz na dobę otrzymują Państwo raport z pozycją serwisu w wyszukiwarce.
 • Na podstawie zbiorczego raportu z danego cyklu rozliczeniowego (od pierwszego dnia miesiąca do pierwszego dnia następnego miesiąca) jest wystawiana faktura za pozycjonowanie. Płacą Państwo wyłącznie za dni, w których Państwa serwis internetowy na ustalone frazy kluczowe w wyszukiwarce był na pozycjach od 1 do 10 włącznie.

Do wyceny pozycjonowania prosimy Państwa o podanie adresu serwisu, który ma być pozycjonowany oraz listę fraz kluczowych.

Newsletter

Newsletter jest bardzo dobrą formą komunikacji z potencjalnymi użytkownikami internetu. Newsletter może być rozsyłany do osób, które zapisały się na listę mailingową. Może informować o nowościach, promocjach, wydarzeniach, nowych usługach czy produktach.
Newsletter może być w formie obrazka lub strony html. Tworzenie newslettera jest bardzo proste - w przypadku newslettera składającego się z obrazu wystarczy załączyć przygotowany samodzielnie lub zamówiony u nas projekt nwslettera. Natomiast w przypadku newslettera w postaci strony html wystarczy poprzez dostarczony przez nas formularz wprowadzić kolejne wpisy do newslettera definiując takie elementy jak tytuł, zajawkę, treść pełną, załączając zdjęcia. Newsletter w wersji html może odnosić się do Państwa strony internetowej lub do newslettera w wersji html umieszczonego u Państwa na serwerze.