zamknij

Panel logowania

Strefa dostępu dla partnerów handlowyh
Serwisy www
Sklepy internetowe
Toppanel
etykiety samoprzylepne
Prezentacje multimedialne PDF Drukuj Email
Produkt umożliwiający zademonstrowanie Twojej firmy, produktu czy usługi nie tylko poprzez Internet. Ze względu na duża pojemność nośnika jakim jest płyta CD możesz zgromadzić ogromną ilość materiałów dotyczących Twojej działalnośc


Prezentację multimedialną możesz rozdawać swoim stałym Klientom, dołączać do rozsyłanych ofert czy wręczać potencjalnym Klientom na targach. Możliwości są nieograniczone.
  • Prezentację multimedialną możesz rozdawać swoim stałym Klientom,
  • dołączać do rozsyłanych ofert
  • wręczać potencjalnym Klientom na targach.

Możliwości są nieograniczone.laptop

W prezentacji multimedialnej możesz zamieścić oprócz dużej ilości zdjęć i materiałów merytorycznych również filmy z działalności Twojej firmy (np. film z imprezy, którą organizowała Twoja firma, film instruktażowy lub film z realizacji inwestycji). Twoja prezentacja może być dodatkowo wzbogacona o dźwięki, animacje czy głos lektora.


Interaktywne kartki

Idealne rozwiązanie np. na przekazanie życzeń Klientom czy Partnerom Państwa firmy. Dowolna koncepcja graficzna, dowolna ilość treści np. życzeń, możliwość umieszczenia logo. Kartka interaktywna może zostać stworzona w postaci strony www lub w postaci wykonywalnego pliku z rozszerzeniem exe. Taki plik można przesłać do adresata, który będzie mógł ją zapisać u siebie na pulpicie i wielokrotnie odtworzyć.

Wygaszacze ekranu

Wygaszacze ekranu można wykorzystać podobnie jak tapety - można zainstalować je na komputerach firmowych jak i umieścić na stronie internetowej do pobrania. Wygaszacze ekranu tworzymy tylko w technologii FLASH.

Tapety na pulpit

Bardzo dobra forma reklamy - tapety można zainstalować na komputerach w firmie i zamieścić na stronie internetowej jako dodatki do pobrania przez Klientów lub Partnerów Państwa firmy.

Bannery

Wykonujemy bannery reklamowe na potrzeby kampanii reklamowych w dowolnej technologii - Macromedia FLASH, JPG, GIF, GIF animowany, połączenie HTML'a i grafiki lub animacji.